Kategorie
nominacje, q

Dawidowy łańcuszek..

Dzień dobry!
Dostałam nominację od Moni01, aby odpowiedzieć na pytania, miałam też wymyślić swoje i nominować kilka osób, co zrobiłam na końcu. Życzę miłego czytania! 🙂
Co ostatnio zrobiło na Tobie największe wrażenie?
Głupota proszę państwa, zarówno rządu jak i np. urzędników.
Ale nie chciałabym się szerzej wypowiadać na ten temat, bo nie lubię publicznie wchodzić na tematy polityczne.
O co poprosiłabyś Dżina z lampy i dla czego?
Myślę, że poprosiłabym o to, żeby ludzie się wzajemnie szanowali, żeby respektowali swoją wzajemną przestrzeń, pozwalali mieć odmienne poglądy i np. akceptowali to, że ktoś jest introwertykiem i potrzebuje więcej samotności niż inni. To pewnie dla tego, że w obecnym czasie bardzo tego wzajemnego szacunku brakuje, przez co powstaje wiele konfliktów, i w ogóle mam wrażenie, że ludzie coraz bardziej się od siebie oddalają, m.in przez to, że nie potrafią kulturalnie wyrażać swoich poglądów, lub szanować tego, że ktoś uważa inaczej.
Kim chciałabyś być, gdybyś musiała być sławna?
Nie chciałabym być sławna, ale jeślibym musiała wybrała bym chyba bycie kimś związanym z muzyką, piosenkarzem, klawiszowcem, ewentualnie gdybym widziała, mogła bym być osobą bardzo mocno zaangażowaną w pomaganie zwierzętom, np. twórcą jakiejś fundacji, pomagającej zwierzakom. Oczywiście to, że nie widzę nie uniemożliwia mi angażowania się w pomaganie czworonogom, ale jednak mam trochę ograniczone pole manewru, choć staram się robić to, co mogę, i dla tego chociażby adoptowałam Lilkę.
Czy świat schodzi na psy?
Tak, schodzi, choć trzeba by to było podzielić na kategorię, na pewno Polska schodzi na psy z obecnym rządem, o czym już wspominałam. Świat ogólnie w pewnych częściach też, bo świat tworzą głównie ludzie, a z tymi ostatnio niestety bywa różnie. O czym pisałam już trochę w pytaniu pierwszym. Pandemia z resztą też nam nie służy.
Jaką realną umiejętność chciałabyś posiadać, ale nie chcę CI się jej nauczyć.
Programowanie, imponują mi ludzie, którzy tworzą programy dla innych i tacy, którzy bardzo lubią się z matematyką.
BO niestety matmy zbytnio nie ogarniam, a programowania to już w ogóle. I jedyną rzeczą, w której mogę delikatnie spełniać to swoje marzenie jest logika, którą zajmuje się na filozofii, i wtedy czuję, że robię coś co kocham, a jednocześnie się rozwijam pod kontem matmy, z którą się nie lubimy, chociaż to może jest złe słowo. Myślę, że nie lubię jej po części dla tego, że nie umiem jej zrozumieć. I pełne zrozumienie i ogarnięcie wszystkiego wymagało by ode mnie dużo czasu i serca, którego nie chcę mi się poświęcić. Tak czy tak mam takie delikatne postanowienie, żeby trochę się tą matmą zaopiekować w najbliższym czasie i mieć lepsze oceny. 🙂
Moje pytania
Jakie jest twoje największe marzenie, nie koniecznie musi być ono realne i możliwe do spełnienia?
Jeśli mógłbyś się w coś zmienić np zwierzę/roślinę lub cokolwiek innego, w co byś się zmienił i dla czego?
Z jakim bohaterem książkowym najbardziej chciał byś wypić kawę?
Kto jest dla Ciebie największym autorytetem w dziedzinie życia? Jeśli ktoś nie bardzo wie, o co chodzi z tym pytaniem, to powiem, że trochę trudno jest to ująć w słowa. Chodzi po prostu o autorytet taki ogólny, taki który jest dla nas autorytetem w całej okazałości, wiadomo, że może mieć jakieś wady, że może nam się coś nie podobać, ale jednak chciało by się go naśladować w wielu sferach życia, a nie np. tylko w zawodzie.
Nominuje.
Balteam,
Wojtas,
Paulinux,
Lola.
Pozdrawiam. 🙂

13 odpowiedzi na “Dawidowy łańcuszek..”

Proszę.
🙂
Zazwyczaj mam trochę lepsze, ale ostatnio dużo się dzieje, i stąd ten pesymizm, ale kiedyś będzie lepiej. 🙂

ja również chciałbym komputer poznać od tak zwanej deski do deski, żeby móc z nim robić wszystko! i na przykład nie wkurzać się jak w programie pocztowym mozili muszę się przeuczać jak zapisywać załączniki – czyli czasopisma z Ekiosku. a co do samotności to ona mi jest czasem nawet Potrzebna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *